Město Ústí nad Labem, Ústecký kraj a Kulturní středisko města Ústí nad Labem
pořádají
13. - 16. října 2004
VIII. MEZINÁRODNÍ JAZZ & BLUES FESTIVAL
Ústí nad Labem 2004
VIII. MEZINÁRODNÍ JAZZ & BLUES FESTIVAL - Ústí nad Labem 2004
SLOVO ÚVODEM

 

středa 13. října
kavárna BLUE CAFÉ - 20.00
(Velká Hradební 52, 400 01 Ústí n. L., tel.: 603-750 845 - Jan Kovácsik),
e-mail: mirka.perinova@volny.cz, mirka.perinova@seznam.cz

EGGNOISE (CZ)
Ondřej Kopička - voc., p, fl.;Ondřej Galuška - voc., g, trb;
Michal Mravec
- tr; Viktor Haissinger - bg; Honza Malý - ds;
Vláďa Pavlíček - viol., clar.; Honza Mizler - g

čtvrtek 14. října
NÁRODNÍ DŮM - 19.00
JUNIOR JAZZ 2004
SOUTĚŽ JAZZOVÝCH KAPEL A SÓLISTŮ DO 30TI LET
(poř. Česká jazzová společnost a Národní dům Ústí n. L.)

PIVOVARSKÁ ŠENKOVNA - 20.00
Restaurace, Velká Hradební 235/20, Ústí nad Labem

Albis Jazz Band
Václav Novák (tr, fh), Ing. Pavel Jeřábek (p),
Karel Matějka
(tr, voc.), Vlastimil Jurčík (clar. ts), MuDr. Zdeněk Grosman (trb), Michal Míšek (g),
Mgr. Jiří Hoření
(bg, voc.), Emil Vraspír (ds),
Hana Sasková
(voc.), Rostislav Pechoušek (voc.)

pátek 15. října
NÁRODNÍ DŮM - 20.00
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí n. L., tel.: 475 220 760, e-mail: narodni.dum@quick.cz

DODO ŠOŠOKA & FRIENDS FEATURING:
ALADÁR PEGE (H)
MIKE DEL FERRO (NL) MATTHEW MITCHELL (NZ) JOZEF ‚DODO‘ ŠOŠOKA (SK)
ALADÁR PEGE (db), MIKE DEL FERRO (p), MATTHEW MITCHELL (g), JOZEF ‚DODO‘ ŠOŠOKA (ds, perc.)

SUGAR BLUE & GK BROTHERS BLUES BAND
SUGAR BLUE (USA) JIŘÍ GEORGE KOZEL (CH) JAROSLAV ERNO ŠEDIVÝ (USA/CZ) JERRY CAMPBELL (USA)
SUGAR BLUE (harm.), JIŘÍ GEORGE KOZEL (bg), JAROSLAV ERNO ŠEDIVÝ (ds), JERRY CAMPBELL (g)

THE SOFT MACHINE LEGACY PROJECT
JOHN ETHERIDGE (GB) ELTON DEAN (GB) HUGH HOPPER (GB) LIAM GENOCKEY (GB)
JOHN ETHERIDGE (g), ELTON DEAN (sax.), HUGH HOPPER (db), LIAM GENOCKEY (ds)

klub CIRCUS - po skončení hlavního programu
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí n. L., tel.: 475 210 490, 602-448 773, e-mail: honza@circus.cz


JAZZ EFTERRÄTT (CZ) - Praha
Lukáš Chejn - el. & ac. g; Bharata Rajnošek - ts, tr, fl; Martin Hořejší - el. p, synt.; Tomáš Uhlík - bg; Lukáš Doksanský - ds, ob.

sobota 16. října
NÁRODNÍ DŮM - 20.00
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí n. L., tel.: 475 220 760, e-mail: narodni.dum@quick.cz

RAMÓN VALLE TRIO

RAMÓN VALLE (C) LIBER TORRIENTE (C) OMAR RODRÍGUEZ CALVO (C)
RAMÓN VALLE (p), LIBER TORRIENTE (ds, perc.), OMAR RODRÍGUEZ CALVO (db, voc.)

FRANCO AMBROSETTI & EMIL VIKLICKÝ TRIO
FRANCO AMBROSETTI (CH) EMIL VIKLICKÝ (CZ) FRANTIŠEK UHLÍŘ (CZ) LACO TROPP (SK/CZ)
FRANCO AMBROSETTI (tr), EMIL VIKLICKÝ (p), FRANTIŠEK UHLÍŘ (db), LACO TROPP (ds, perc.)

TRAVERS - APPICE - STEVENS
PAT TRAVERS (CAN) CARMINE APPICE (GB) T. M. STEVENS (USA)
PAT TRAVERS (g), CARMINE APPICE (ds), T. M. STEVENS (bg, voc.)

klub CIRCUS - po skončení hlavního programu
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí n. L., tel.: 475 210 490, 602-448 773, e-mail: honza@circus.cz


FOLIMANKA BLUES


Robby Černý (p), Zdeněk Cimmerman (ds), Jan Chalupský (g), Hadži Hrkal (bg), Ladislav Jakl (voc., acc. g)

Vstupné: st 60,- Kč, čt (Junior Jazz) 60,- Kč, čt (Albis Jazz Band) zdarma; HLAVNÍ PROGRAM: 3 dny (čt - so) 380,- Kč,
2 dny (- so) 350,- Kč, jednotlivé dny ( nebo so) 200,- Kč
Předprodej: Národní dům - tel. 475 220 760 (objednávka vstupenek i na fakturu),
Corso - tel. 475 500 462, Informační středisko UL, Hradiště 9 - tel. 475 220 233
1998
1999